OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Jak vybrat

Co by měl mít notebook pro domácí studium

Výuka na dálku je už tak náročná a rozhodně si jí nechcete dále zhoršovat technickými nedostatky. Určitě nebudete potřebovat stroj za 40 tisíc, ale věnujte pozornost vybraným parametrům, které jsou pro distanční vzdělávání důležité.
publikováno: 20.01.2021

Výběr dokovací stanice pro Váš notebook

Co je dokovací stanice a k čemu slouží?

Rozebereme si vlastnosti a kompatibilitu s jednotlivými notebooky.

publikováno: 12.01.2018

Výběr PC či notebooku pro střih videa

Výběr vhodného počítače/notebooku, který bude využíván primárně na střih videa se zdá být čím dál tím víc obtížnějším úkolem. Buď se jedná o neznalost vlastností jednotlivých komponentů, které jsou nezbytnou součástí každé sestavy nebo se často zákazník v široké nabídce ztratí a hledá kompromis mezi cenou a výkonem tam, kde to není vhodné. Na jaké komponenty se zaměřit, aby byl střih co nejkomfortnější a plynulý? Co by pro nás mělo být primárními kritérii? Jaký program zvolit? Je střih náročnou činností? Na tyto otázky a nejen to budeme hledat odpověď v dnešním krátkém článku.
publikováno: 07.12.2017

Vybíráme inkoustovou tiskárnu

Inkoustové tiskárny jsou ideální volbou pro domácí i kancelářský tisk. Vynikají kvalitou tisku, jsou vhodné pro tisk fotografií a dokáží sloužit dobře profesionálům. V nabídce HP tiskáren najdete hned několik různých modelů inkoustových tiskáren v řadách HP DeskJet, HP OfficeJet a HP PageWide. Otázka je jak vybrat tu správnou.
publikováno: 09.02.2017

článků: 17
Stránek: 1/4
Následující 
© 1999 - 2021 HPmarket.cz