S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Inteligentní úlohy (Smart Tasks)

Inteligentní úlohy v aplikaci HP Smart jsou sloučením několika úkonů v jeden. Pokud například každý svůj vytištěný dokument chcete zároveň odeslat na e-mailovou adresu nebo uložit třeba na Dropbox nebo jiné cloudové úložiště, vytvoříte si inteligentní úlohu a ta vše udělá jednoduše za vás.
publikováno: 14.02.2020

Skenování kamerou telefonu s aplikací HP Smart

Skener už nebudete potřebovat. Použijte foťák na vašem telefonu a aplikaci HP Smart. Naskenování faktury nebo účtenky je práce na pár doteků.
publikováno: 30.01.2020

HPmarket.cz hledá dalšího produktového specialistu

Jsme nadšenci do technologií a do HP produktů především. Každý den pomáháme zákazníkům vybrat ty nejlepší notebooky, počítače a tiskárny z široké nabídky produktů od HP. Aktuálně se rozšiřujeme a hledáme dalšího do party.

publikováno: 27.01.2020

Prémiová záruka pro prémiové produkty

Majitelé prémiových zařízení potřebují také prémovou podporu. Stačí zavolat na bezplatné číslo 800 400 333 a technika pošleme k vám. Prémiová záruka pro vybrané notebooky řady HP Spectre, HP ENVY a OMEN je bez jakýchkoliv poplatků navíc.
publikováno: 13.01.2020

Tiskněte si doma nádherné fotografie

Chvíle, které zažijete se svými blízkými se vám můžou vracet, kdykoliv budete chtít. Vyberte si některou z HP tiskáren, které tisknou fotky ve vysoké kvalitě a s nízkými náklady.
publikováno: 11.12.2019

článků: 175
Stránek: 1/35
Následující 
© 1999 - 2020 HPmarket.cz