OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Co by měl mít notebook pro domácí studium

Výuka na dálku je už tak náročná a rozhodně si jí nechcete dále zhoršovat technickými nedostatky. Určitě nebudete potřebovat stroj za 40 tisíc, ale věnujte pozornost vybraným parametrům, které jsou pro distanční vzdělávání důležité.
publikováno: 14.09.2020

Jak správně vybrat tiskárnu do domácnosti? Laser či inkoust?

Každý, kdo někdy vybíral tiskárnu, nebo se teprve chystá, se asi setkal s otázkou, jakou technologii tiskárny zvolit. Napsali jsme pro vás článek, ve kterém v tom konečně uděláme jasno! Vítěz vás možná překvapí.
publikováno: 09.09.2020

Multifunkční tiskárna pro rodinu

Nová elegantní řada všestranných tiskáren HP DeskJet bude vyhovovat potřebám každé rodiny a domácnosti.
publikováno: 21.07.2020

HPmarket.cz hledá dalšího produktového specialistu

Jsme nadšenci do technologií a do HP produktů především. Každý den pomáháme zákazníkům vybrat ty nejlepší notebooky, počítače a tiskárny z široké nabídky produktů od HP. Aktuálně se rozšiřujeme a hledáme dalšího do party.

publikováno: 15.07.2020

Buďte online kdekoliv s HP Spectre x360 13“

Tenké, výkonné a elegantní prémiové zařízení HP Spectre x360 není v portfoliu HP žádnou novinkou, ale již zaběhlou řadou, která nabízí více než ostatní! Ať už jste obchodní zástupce, grafik, designer či běžný uživatel, notebook si zamilujete na první pohled a nepustíte z ruky po prvním doteku.
publikováno: 08.07.2020

článků: 189
Stránek: 1/38
Následující 
© 1999 - 2020 HPmarket.cz