OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Zodpovědnější, šetrnější, ekologičtější

Společnost HP již nějakou dobu používá recyklovatelné plasty k výrobě inkoustových náplní a tonerů, ale také začala využívat rozdrcené PET láhve k výrobě vlastního příslušenství z textilu.
publikováno: 30.06.2020

Omlouváme se za výpadek

Vážení zákazníci, moc se omlouváme za výpadek, který nás postihnul v posledním týdnu. Problémy už se podařilo vyřešit a HPmarket je již plně funkční.
publikováno: 18.06.2020

Virtuální realita u vás doma

V dnešní době máte možnost setkat se s virtuální realitou, která Váš pocit a dojem z hraní her posune na jiný level. Pořizování VR brýlí se stává čím dál častějším jevem, a proto se v tomto článku zaměříme na herní tituly, které v roce 2020 již vyšly, či na které stále netrpělivě čekáme.
publikováno: 28.05.2020

Škola online

Současné situace okolo koronavirové pandemie přináší i nečekané situace a souvislosti. Věřím, že toto období přineslo i několik příležitostí, nových zkušeností a pohledů na svět. Významnou změnu a nové zkušenosti získali také studenti a žáci základních a středních škol.
publikováno: 12.05.2020

Udělejte si školku doma

Současná situace je složitá pro každého a snadné to rozhodně nemají ani rodiče předškolních dětí. Normálně si ve školkách užívají dětský kolektiv, hry a různé aktivity, které jim připravují jejich učitelky.
publikováno: 11.05.2020

článků: 186
Stránek: 1/38
Následující 
© 1999 - 2020 HPmarket.cz