OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Omlouváme se za výpadek

Vážení zákazníci,

UPDATE 30. 6. 2020: Všechny postižené systémy jsou již opravené a HPmarket je plně funkční.

věřte mi, že si osobně moc vážím toho, že jste zákazníci HPmarket.cz a troufnu si to stejné tvrdit i za kolegy v našem týmu. O to víc mne mrzí situace posledních dnů, do které jsme Vás dostali.

Kvůli sofistikovanému kybernetickému útoku na datové centrum, ve kterém internetový obchod HPmarket provozujeme, došlo v posledním týdnu k nedostupnosti celého webu.

Z preventivních důvodů a s cílem eliminovat riziko napadení systémů webu HPmarket jsme dali na rady kolegů a odstavili kompletně celý systém do doby, než se situace v datovém centru vyřešila.

Chtěl bych se Vám tedy touto cestou omluvit za způsobené komplikace.

Chápu, že jsme způsobili celou řadu nepříjemností, a nepomohla tomu ani naše snížená schopnost reagovat na Vaše požadavky či proaktivně komunikovat přímo na Vás adresně.

Jsme si plně vědomi, že chyba je na naší straně a neseme plnou zodpovědnost.

Velmi si vážím vaší důvěry a chtěl bych se Vám touto cestou omluvit za nedostupnost našeho internetového obchodu HPmarket.cz v posledních dnech.

Chápu, že Vám nedostupnost našeho webu mohla, a v řadě případů také způsobila, nemalé komplikace. Velice mne mrzí, že jsme tímto ohrozili právě vaši důvěru a způsobili tím možné nepříjemnosti, které mohly vyvstat.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit (stav objednávky, případné objednávky, produktové informace atd.) - info@hpmarket.cz.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Roman Plášil | HPmarket Manager

publikováno: 18.06.2020
Facebook
© 1999 - 2021 HPmarket.cz