OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Zodpovědnější, šetrnější, ekologičtější

Nadnárodní společnosti mají povinnost být společensky odpovědné nejen, co se týče lidských práv, ekonomických a etických kodexů, ale také být co nejvíce šetrné k naší planetě.


V dnešní spotřební době bohužel dochází k nadměrnému znečišťování planety důsledkem nadměrné produkce a spotřeby plastových výrobků, a proto se lidé museli zamyslel nad tím, jak s tímto odpadem nakládat, aby nedošlo ke zkáze naší planety pro budoucí generace.

Spousta firem začala využívat recyklovatelné materiály k druhotné výrobě například v podobě materiálů do automobilového průmyslu, oblečení nebo jiných textilních produktů.

 

HP tašky a kabelky z recyklovaných PET lahví

Společnost HP již nějakou dobu používá recyklované plasty k výrobě inkoustových náplní a tonerů, ale začala také využívat rozdrcené PET láhve k výrobě vlastního příslušenství z textilu. PET lahve se roztřídí, očistí a následně rozdrtí na mikro částečky, které jsou následně implementovány do textilních látek.

V minulosti jste mohli v HP nabídce i na našem e-shopu například najít dámské kabelky, tašky, batohy a obaly na notebooky, které byly z recyklovatelných materiálů. Aktuálně se v naší nabídce nacházejí stylové HP RECYCLED SERIES batohy a brašny, které obsahují materiál z PET lahví.

Nové HP Pavilion Renew tašky

HP přichází s novou řadou příslušenství HP Pavilion Renew, která je již dostupná i na našem e-shopu. Vybírejte ze dvou brašen, jedné kabelky a jednoho batohu ve dvou barevných kombinacích.

Všechny produkty budou ve dvou barevných variantách (šedá a modrá NAVY). Elegantní kombinace textilu a kůže vyšperkuje Váš outfit.

Velmi pozitivním aspektem HP Pavilion Renew řady je vzpracování z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a zachytí jemné kapky deště.

Buďte ohleduplní k přírodě a pomáhejte s námi využívat efektivně produkty z recyklovatelných materiálů.

Příjemné nošení a hezký pocit na srdci Vám přeje HP Market.

publikováno: 30.06.2020
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz