OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Udělejte si školku doma

Současná situace je složitá pro každého a snadné to rozhodně nemají ani rodiče předškolních dětí. Normálně si ve školkách užívají dětský kolektiv, hry a různé aktivity, které jim připravují jejich učitelky.

Podobné aktivity, které budou děti bavit a také pomohou rozvíjet jejich motoriku, mentální schopnosti, představivost a vůbec chuť poznávat svět s nimi velmi snadno zvládnete i doma! Jako rodiče toho vymyslíme hodně, ale po těch týdnech doma asi každý ocení nějakou inspiraci. Tady je pár našich tipů.

Aktivity venku

Co třeba si zkusit venku postavit vlastní sluneční hodiny ? Děti se dozví nejen jak se měří čas ale i jak se Země i Slunce vzájemně pohybují. Nebo třeba jak postavit parádního rybího draka? Venku se dokážete naučit i počítat, meřit délky a obsahy, poznat zvířátka a rostliny a spoustu dalšího. Doma si jednoduše vytisknete návod nebo pracovní list a můžete vyrazit ven.

Skvělé úkoly a aktivity najdete na www.jdeteven.cz nebo pro větši děti na www.ucimesevenku.cz

Úkoly a pracovní listy

Zaměstnat zvědavou dětskou hlavičku můžeme i doma – existují aktivity, které jsou zaměřené na paměť, zrakové rozlišování, matematickou pregramotnost, slovní zásobu, analytické a syntetické schopnosti a další. Spousta z těchto aktivit je zároveň přípravou na přechod do základní školy. A vlastně jsou zábavné i pro dospěláky!

Úkoly jsou ve formě jednoduchých pracovních listů na jednu stránku A4, kterou si jednoduše doma vytiskněte .
Spoustu z nich najdete na www.vesela-chaloupka.cz/klicove-slovo/predskolaci/  a na tomto webu www.e-predskolaci.cz/  jsou dva skvělé e-booky určené pro předškoláky i menší děti. Obrovská zásobárna pracovních listů je tady http://www.predskolaci.cz/category/pracovni-listy-cinnosti  (na tomto webu najdete i spoustu básniček, omalovánek, pohádek, logopedických říkadel, návodů na hry atd. )

Tip HPmarketu: Pracovní listy, omalovánky, hry ale i obrázky a fotografie si nejlépe vytisknete na HP Ink Tank Wireless 415, která má mimořádně nízké náklady na stránku. A navíc si do ní inkousty doplníte sami ze šikovných lahviček.

Přejeme vám spoustu zábavy a spokojených dětských úsměvů!

publikováno: 11.05.2020
Facebook
© 1999 - 2021 HPmarket.cz