S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
Upozornění: tato stránka je již neaktuální. Zobrazili jsme ji pro vás z našeho archivu.
Pro přehled aktuální nabídky a akcí
 

Doprava zdarma na originální barvy HP

Spolehnout se na originální inkoustové a tonerové kazety HP znamená spolehnout se na technologie tak, jak je společnost HP navrhla a otestovala jejich kvalitu a spolehlivost. Dejte přednost originálu a získejte co možná nejsnazší tisk bez zbytečných komplikací a opakovaných výtisků.

Doručíme zdarma

Využijte možnost nákupu z pohodlí domova a neplaťte nic za dopravu. Barvy objednané na HPmarket.cz vám doručíme zdarma:

V nabídce HPmarket.cz najdete všechny dostupné cartridge pro inkoustové i laserové tiskárny HP. Vyberte si podle čísla kazety nebo podle názvu tiskárny.

Vyplatí se kupovat originální barvy HP?

Kazety HP jsou výsledkem stovek hodin testování a mnoha let technologické a vědecké práce, aby mohly zákazníkům přinést špičkovou zkušenost s finálním tiskem.Konzistentní výsledky 1


S originálními kazetami HP se můžete na konzistentní výsledky spolehnout.


Kvalitní výtisky


Poznejte výjimečnou kvalitu tisku při používání originálních kazet HP.


Ekologická volba2


Kazety byly navrženy s ohledem na životní prostředí, aby byly snadno recyklovatelné a produkovaly tak méně odpadu.


Spolehlivost


Pouze originální kazety HP jsou pečlivě vyladěny pro použití v tiskárnách HP a zajišťují spolehlivou kvalitu.


Práznou kazetu vraťte

Ať už se rozhodnete vrátit použité kazety do sběrného dvora, nebo využijete nabídku HP v rámci programu HP Planet Partners uděláte správný krok k ochraně životního prostředí.

HP využívá recyklované materiály pro výroby nových tiskových kazet. Recykluje vrácené originální kazety v programu HP Planet Partners spolu s dalšími recyklovatelnými materiály a využívá je pro výrobu nových
originálních inkoustových a tonerových kazet.

Vyžadujte originál

Chraňte se před padělky a ať už nakupujete barvy do své tiskárny kdekoliv, vyžadujte originál. Buďte si 100% jistí a nakupujte přímo na HPmarket.cz nebo u autorizovaných prodejců HP.

1. Údaje o inkoustu jsou založeny na studii společnosti Buyers Laboratory Inc. z července 2017 zadané společností HP, která srovnávala originální inkoustové kazety HP (121XL, 122XL, 178XL, 300, 300XL, 301XL, 364, 364XL, 650, 950XL, 970XL, 971XL) s 21 značkami neoriginálních doplňovaných a repasovaných inkoustových kazet, které se prodávají na trhu EMEA. Podrobnosti: http://keypointintelligence.com/media/1609/hp-emea-refill-study_rep.pdf ( PDF 4,5 MB). Údaje o toneru jsou založeny na studii spolehlivosti barev SpencerLab Colour Reliability z roku 2014 zadané společností HP pro kazety prodávané v Evropě, na Blízkém východě a v Africe CE400A/X, CE401A, 02A, 03A; spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf ( PDF 2.46 MB) a studie černobílých tonerů HP 83A, 80A; spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2016.pdf ( PDF 2.65 MB)

2. Dostupnost programu HP Planet Partners se liší. Podrobnosti naleznete na stránce www.hp.com/recycle. Informace o recyklovaných materiálech v kazetách naleznete na stránce www.hp.com/go/recycledcontent.

publikováno: 01.10.2019
Facebook
© 1999 - 2019 HPmarket.cz