OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Montáž počítače HP mini

Počítače HP mini disponují čtyřmi montážními body, které odpovídají normě VESA (Video Electronics Standards Association), jenž zajišťuje standardní montážní rozhraní pro ploché obrazovky, jako například na tyto monitory HP:

Pro připevnění počítače na zadní stranu monitoru slouží rychloupínací konzole HP Quick Release. Ta se skládá ze dvou částí. Jedna část ve tvaru podkovy se pomocí přiložených šroubů připevní k počítači, druhá část s uvolňovací páčkou se přišroubuje k zařízení, na než se bude počítač montovat. Uvolňovací páčka na druhé části by měla směřovat nahoru. Poté stačí část s počítačem zasunout do druhé části montážního zařízení. Bezpečné spojení poznáte podle slyšitelného "cvaknutí".  Pro opětovné uvolnění počítače je nutné posunout páčku na stranu.

Montáž na monitor

Montáž na desku stolu

Montáž na zeď.

publikováno: 30.06.2015, autor: Jakub Keclík
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz