OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Jak využít efektivně čas v době koronaviru

V tomto článku se zaměříme na různé kurzy či školení pro dospělé, které můžete absolvovat v této nevšední době, kdy jsme většinu času doma a nemůžeme se věnovat svým koníčkům.

Člověk se celý život vzdělává a ten který umí využít svůj čas efektivně, tak toho za den stihne více a bude produktivnější než většina lidí. V době internetu se lze jednoduše vzdělávat pohodlně z domova, aniž byste museli navštěvovat kurzy osobně. Existují online kurzy, které jsou buď zdarma nebo placené. Mnoho kurzů jsou zakončena certifikáty.

Seduo.cz – jak efektivně pracovat na Home officu

Člověk, který nepracuje pravidelně v Home Office režimu může mít momentálně problém se soustředěním a rozvrhováním své práce. Na seduo.cz je velmi zajímavý krátký webinář na téma „Home office a sebedisciplína“. Mně samotnému to pomohlo si nastavit pracovní prostředí tak, aby mě nerozptylovalo mé domácí prostředí. Pro efektivní práci z domova je důležité abyste měli pohodlné sezení, místo na pracovním stole, ale zároveň abyste nepracovali pouze na notebooku bez externí myši a externího monitoru. Připravte si své domácí pracovní místo tak, aby bylo podobné tomu, na které jste zvyklý ve Vaší práci.

Alison.com – zajímavé kurzy s certifikáty v angličtině

Pro ty, kteří nemají problém s angličtinou, bychom rádi doporučili kurzy od Alison.com nebo od EDX, kde najdete spoustu kurzů z oblasti Marketingu, obchodu, IT, cizích jazyků ale i Lifestylu a které nezaberou moc času. Spousta kurzů je doprovázena instruktážními videi, či hlasovým doprovodem. Pro lepší soustředění a nerušené vzdělávání doporučujeme využít kvalitních sluchátek , které mimo jiné využijete i při telekonferencích.

Nedatluj – jak se naučit psát všemi deseti a ušetřit si čas

Člověk, který pro svojí práci potřebuje ve většině času svůj počítač a ovládá psaní všemi deseti, zvládne ušetřit z hodiny psaní 15 minut oproti těm, kteří umí psát pouze 2 - 4 prsty. Při psaní všemi deseti dochází k lepšímu pohodlí, soustředění, rychlosti a efektivitě. Základní online zdarma kurz psaní všemi deseti můžete absolvovat zde.

Každému člověku vyhovuje jiný typ klávesnice a zaujmutí jiné pozice svých rukou. Někdo rád používá ploché klávesy a někdo naopak vystouplé. U nás si můžete vybrat z velkého výběru klávesnic.

Doufáme, že díky tomuto článku efektivně rozvinete své dovednosti a schopnosti a zároveň strávíte díky produktům z hpmarket.cz pohodlně svůj čas v nouzovém prostředí.

Na závěr bychom Vám chtěli za tým HPmarket popřát pevné zdraví a úspěšné absolvování kurzů.

publikováno: 11.05.2020
Facebook
© 1999 - 2021 HPmarket.cz