S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. OK Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Spotřební materiál Care Pack Software
 

Aktuality

Tvořte a inspirujte s HP Pavilion 15

Nejnovější notebooky řady HP Pavilion 15 dostaly úžasný nový design inspirovaný oblíbenými řadami prémiových zařízení HP Spectre a HP ENVY. Použití jednolitého kovového krytu klávesnice, který přesahuje až do boků a na zadní stranu notebooku odstraňuje všechny viditelné spoje, přidává novým laptopům HP Pavilion také vyšší odolnost a elegantní vzhled.
Speciální panty výrazně zpříjemňují psaní na klávesnici a také zlepšily přístup vzduchu ke spodním větráčkům. Díky kombinaci uživatelského pohodlí a lepšího výkonu, umožněného prouděním vzduchu, je proto dokonalá pro ty, kdo vytváří svá vlastní videa a upravují fotografie, které poté sdílí na sociálních sítích.
publikováno: 20.09.2017

Prémiové notebooky HP

K sofistikovanému designu neodmyslitelně patří výjimečný výkon. Skutečný luxus by neměl mít žádnou slabou stránku. Seznamte se s naší řadou prémiových zařízení navržených do posledního detailu s ohledem na vytvoření dokonalého prostředí.
publikováno: 11.07.2017

Tiskněte si doma fotky ve velkém!

Nyní už můžete - HP DeskJet GT 5820 s doplňovacími nádržkami na inkoust tiskne ve vysoké vysoké kvailtě za extrémně nízké náklady.
publikováno: 19.06.2017

Notebooky OMEN by HP

BUĎTE VŠUDE

Notebook OMEN, jenž je nabitý výkonným hardwarem a vyniká agresivním designem, nabízí mobilní hraní bez kompromisů, abyste mohli přijmout výzvu k boji, ať jste kdekoli.

publikováno: 09.06.2017

Získejte skvělý dárek

Kupte si novou tiskárnu HP DeskJet GT 5820 s tankovým systémem již dnes a získejte skvělý dárek.
publikováno: 03.04.2017

článků: 146
Stránek: 1/30
Následující 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2017 HPmarket.cz