S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. OK Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Spotřební materiál Care Pack Software
 

Aktuality

Výkonný notebook pro každý projekt

Pořiďte si opravdu výkonný pracovní notebook HP ZBook 15u do konce července a získáte navíc další paměťový modul 8GB. Pokud dáte přednost i externímu monitoru, pak můžete mít hned jeden 24" za poloviční cenu HP Z24i.
publikováno: 13.07.2017

Prémiové notebooky HP

K sofistikovanému designu neodmyslitelně patří výjimečný výkon. Skutečný luxus by neměl mít žádnou slabou stránku. Seznamte se s naší řadou prémiových zařízení navržených do posledního detailu s ohledem na vytvoření dokonalého prostředí.
publikováno: 11.07.2017

Tiskněte si doma fotky ve velkém!

Nyní už můžete - HP DeskJet GT 5820 s doplňovacími nádržkami na inkoust tiskne ve vysoké vysoké kvailtě za extrémně nízké náklady.
publikováno: 19.06.2017

Hledá se IT nadšenec do HPmarket.cz teamu

Jsme nadšenci do technologií a především do HP produktů. Každý den je používáme pro práci i zábavu a HP logo už máme navždy obtisknuté ve svých srdcích. Každý den pomáháme zákazníkům vybrat ty nejlepší notebooky, počítače a tiskárny z široké nabídky produktů od HP. Velmi úzce spolupracujeme přímo s HP a největšími distributory na českém a slovenském trhu.

publikováno: 16.06.2017

Notebooky OMEN by HP

BUĎTE VŠUDE

Notebook OMEN, jenž je nabitý výkonným hardwarem a vyniká agresivním designem, nabízí mobilní hraní bez kompromisů, abyste mohli přijmout výzvu k boji, ať jste kdekoli.

publikováno: 09.06.2017

článků: 147
Stránek: 1/30
Následující 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2017 HPmarket.cz