S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. OK Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Spotřební materiál Care Pack Software
 

Aktuality

Jak vytvořit kancelář, kam zaměstnanci nemusí

Dodržování přesné pracovní doby a fyzickou přítomnost v kanceláři vyžaduje čím dál méně zaměstnavatelů. Pracovní prostory tak získávají spíše podobu míst pro setkávání a konferenčních místností. Nebo z pracovišť mizí úplně. Doba se změnila a do značné míry za to může technologický pokrok. Bez počítače v podobě rozměrné bedny pod stolem se moderní pracovník snadno obejde. Potřebuje být v pohybu, potřebuje co nejméně kabelů, které by ho poutaly ke stolu, potřebuje sdílet a přesouvat obsah lusknutím prstu. Vývoj počítačových technologií mu to umožňuje. S produkty od HP ale může být vždy ještě o krok napřed před konkurencí.
publikováno: 11.01.2017

Notebooky HP Stream jsou zpátky na scéně

Už je to pár měsíců zpátky, co jsme vyprodali poslední kusy notebooků HP Stream. Po noteboocích se jen zaprášilo a žádná další adekvátní náhrada nedorazila. Teď jsme se ale dočkali. V polovině září, tedy před začátkem vysokoškolských semestrů, mají dorazit na náš sklad první kusy nových konfigurací. V čem se budou lišit a naopak co zůstane stejné?
publikováno: 15.08.2016

Produkty HP nepřinášeji jen potřebný výkon ale i výjimečný a oceňovaný vzhled

Zákazníci od počítačů, notebooků, tabletů nebo tiskáren už dávno neočekávají jen spolehlivý výkon v kombinaci s požadovanými funkcemi, ale při výběru nového zařízení často hraje důležitou roli i vzhled. Vývojáři HP se proto snaží do nových produktů zohlednit i toto hledisko. Výsledný vzhled se líbí někomu více, jinému méně. Některé modely se ale líbí natolik, že obdrží za svůj design uznávanou cenu. Přečtěte si, co říkají výsledky jedné z nejznámějších světových cen za design – Red Dot Award na naše produkty.

publikováno: 28.06.2016

HP svolává baterie do notebooků

HP vyhlásilo svolávácí akci a vyměňuje baterie do vybraných notebooků. Raději zkontrolujte, zda se doporučená výměna netýká i baterie ve vašem notebooku.
publikováno: 14.06.2016

Technologie HP PageWide – spojení kvality a rychlosti za rozumnou cenu

HP je jedna z nejoblíbenějších značek tiskáren na světě. Aby se na pozici světového lídra udržela, musí neustále inovovat a rozvíjet své technologie, i když ty stávající jsou na velmi dobré úrovni. Poté, co v loňském roce byly představeny laserové tiskárny s technologií JetIntelligence, letošní rok se naopak ponese ve změnách v oblasti inkoustových tiskáren. Hlavní roli ve změnách bude hrát technologie HP PageWide. Seznamte se se zcela novou generací inkoustového tisku a s tím, jaké jedinečné výhody přinese vám, zákazníkům.

publikováno: 05.05.2016

článků: 138
Stránek: 1/28
Následující 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2017 HPmarket.cz