S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. OK Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Spotřební materiál Care Pack Software
 

Aktuality

Obklopte se krásou

Kabelky a dámské tašky od HP. Prémiové i pro obyčejné nošení - všechny v sobě snoubí eleganci i praktičnost. Stačí si jen vybrat barvu.
publikováno: 08.02.2017

Herní notebooky OMEN od HP nově s grafikou GTX 1050

Do rodiny notebooků OMEN od HP jsme nově zařadily další tři modely v řadě OMEN 15. Notebooky mají ve výbavě nejnovější procesory Intel Kaby Lake a grafickou kartu GeForce GTX 1050 od Nvidia.
publikováno: 07.02.2017

Hledá se IT nadšenec do HPmarket.cz teamu

Jsme nadšenci do technologií a především do HP produktů. Každý den je používáme pro práci i zábavu a HP logo už máme navždy obtisknuté ve svých srdcích. Každý den pomáháme zákazníkům vybrat ty nejlepší notebooky, počítače a tiskárny z široké nabídky produktů od HP. Velmi úzce spolupracujeme přímo s HP a největšími distributory na českém a slovenském trhu.

publikováno: 06.02.2017

Jak vytvořit kancelář, kam zaměstnanci nemusí

Dodržování přesné pracovní doby a fyzickou přítomnost v kanceláři vyžaduje čím dál méně zaměstnavatelů. Pracovní prostory tak získávají spíše podobu míst pro setkávání a konferenčních místností. Nebo z pracovišť mizí úplně. Doba se změnila a do značné míry za to může technologický pokrok. Bez počítače v podobě rozměrné bedny pod stolem se moderní pracovník snadno obejde. Potřebuje být v pohybu, potřebuje co nejméně kabelů, které by ho poutaly ke stolu, potřebuje sdílet a přesouvat obsah lusknutím prstu. Vývoj počítačových technologií mu to umožňuje. S produkty od HP ale může být vždy ještě o krok napřed před konkurencí.
publikováno: 11.01.2017

Notebooky HP Stream jsou zpátky na scéně

Už je to pár měsíců zpátky, co jsme vyprodali poslední kusy notebooků HP Stream. Po noteboocích se jen zaprášilo a žádná další adekvátní náhrada nedorazila. Teď jsme se ale dočkali. V polovině září, tedy před začátkem vysokoškolských semestrů, mají dorazit na náš sklad první kusy nových konfigurací. V čem se budou lišit a naopak co zůstane stejné?
publikováno: 15.08.2016

článků: 141
Stránek: 1/29
Následující 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2017 HPmarket.cz