S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Valentýn ❤
 

Aktuality

Nabíjejte kdykoliv a kdekoliv, buďte ve střehu celý den!

Je před Vámi prezentace projektu, ale schůzku máte na místě, kde jen těžko najdete zásuvku. Pokud pracujete často v terénu a vaší největší starostí je, aby notebook vydržel celý den, nabídneme Vám v dnešním článku řešení, které uleví neustálé starosti o kapacitu baterie.
publikováno: 16.02.2018

Kolik RAM doopravdy potřebujete?

Začíná to být hra s čísly. Hra, ve které ještě mnozí tápou. Hra, ve které dominují nedostačující nebo dokonce nevyužitá čísla. Hra, která se týká jedné z nejdůležitějších součástí našich počítačů nebo notebooků - RAM neboli Random Access Memory, OPERAČNÍ PAMĚŤ.
publikováno: 08.02.2018

Pravda o originálním inkoustu HP

Spolehněte se na originální kazety HP a jejich konzistentní výkon. Povědomí o nákladech, kvalita tisku, dopad recyklovaných zásobníků na životní prostředí – tím vším se při výrobě inkoustových kazet HP zabývá, abyste získali maximální kvalitu a hodnotu bez ohledu na to, kdy a kde tisknete. Zapomeňme jednou provždy na mýty jako : Inkoustové kazety zasychají, neoriginální inkoustové kazety jiných výrobců jsou stejně dobré jako ty originální od HP nebo, že inkoustová kazeta je pouze obarvená voda.
publikováno: 30.01.2018

Tiskárny Samsung v nabídce HPmarket.cz

V nabídce internetového obchodu HPmarket.cz nově najdete většinu laserové tiskárny Samsung včetně široké nabídky příslušenství a tonerů. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější tiskárny patří tiskárny z řady Samsung Xpress SL-M2026 a multifuknčí tiskárny Samsung Xpress SL-M2070

publikováno: 17.01.2018

HP s Aňou Geislerovou představili malým čtenářům projekt Mini Big Books

Ve světě dětských snů chce být každé dítě hrdinou, kterým se díky HP může stát již dnes.

Vítejte v báječném světě „MINI BIG BOOKS“. Projekt, který je zaměřený na malé čtenáře, kteří touží rozvíjet svou fantazii.

publikováno: 16.01.2018

článků: 153
Stránek: 1/31
Následující 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2018 HPmarket.cz