S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Užijte si svobodu!

Vydejte se s námi za poznáním a užijte si svobodu na cestách. Seznamte se s novou řadou notebooků HP Pavilion x360 a tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage.

HP Pavilion x360     HP Deskjet Ink Advantage

Zobrazit místo HP svoboda na cestách na větší mapě

Vybavili jsme nový obytný karavan nejnovější modely notebooků a tiskáren a vyrážíme na cesty za vámi. Celé léto jezdíme na zajímavá místa České republiky a těšíme se, že spolu s vámi zažijeme spoustu prázdninových příběhů.

Navštivte náš karavan a vyzkoušejte si na vlastní kůži, co může znamenat svoboda s technologiemi HP. Seznámíme vás s novými modely notebooků HP Pavilion x360 a multifunkčními tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage.

Vyhrajte karavan na týden

Vydejte se na dovolenou v HP karavanu. Výherce naší soutěže získá bezplatný pronájem obytného auto na týden.

Soutěžte o karavan

Zastávky

• 19. - 20. 8. 2014
• 20. - 21. 8. 2014  
• 6. - 7. 8. 2014
• 4. - 5. 8. 2014
• 31. 7. 2014
• 30. 7. 2014
• 16. 7. 2014
• 9. - 10. 7. 2014 
• 6. - 8. 7. 2014
• 26. 6. 2014
• 24. 6. 2014
Camp Bítov
Autocamping Výr
Autokemp ATC Merkur Pasohlávky
Camping Vranovská pláž
Orlík - Trhovky
Lipno - Ski areál
Autokemp Osek
Podkrkonoší a Broumovsko – v kempu Dolce Vita
Náchodsko - Autocamping Rozkoš
HP Roadshow pokračuje v Alza.cz
Karavan vyráží na cesty za svobodou

HP rodina na cestách za svobodou

Blog zážitků a reportáží z míst, která jsme navštívili. Přidáváme i zajímavosti z lokalit, které navštívit ještě plánujeme. Přečtěte si, co zajímavého nás potkalo, nebo co můžete společně s námi ještě zažít. Inspirujte se a vydejte se na cesty za odpočinkem, nevšedními zážitky či za poznáním. Nové notebooky od HP si můžete vzít samozřejmě s sebou.

Žijte svobodně

Notebooky, tablety i tiskárny v HP vyrábí tak, aby naplňovaly představy a požadavky konkrétních zákazníků. Vybavují je nejnovějšími technologiemi a technickými vychytávkami tak, aby s každým jednotlivým produktem oslovili specifické potřeby konkrétních zákazníků. Ze široké nabídky HP produktů si určitě vyberete.

360° všestrannosti

Notebooky HP Pavilion x360 jsou vybaveny skvělým otočným kloubem, který dělá s notebooku tablet pouhým otočením displeje. Jednoduché a spolehlivé řešení, které vám dá svobodu při práci i zábavě.

Tiskový systém HP Deskjet Ink Advantage

Na tiskárnách HP Deskjet Ink Advantage s originálním inkoustem HP může svobodně a v libovolném množství tisknout celá vaše domácnost. Za překvapivě nízkou cenu získáte vysokou kvalitu tisku a spolehlivost.

ePrint

S tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage vybavenými technologií HP ePrint se můžete svobodně rozhodnout, kdy budete tisknout, odkudkoli. Tiskárnu stačí připojit k internetu a nastavit ePrint.

publikováno: 23.06.2014
Facebook
© 1999 - 2018 HPmarket.cz