S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Tiskněte si doma fotky ve velkém!

Nyní už můžete - HP DeskJet GT 5820 s doplňovacími nádržkami na inkoust tiskne ve vysoké vysoké kvailtě za extrémně nízké náklady.

Díky speciálnímu systému si inkoust doplníte sami z inkoustových lahviček, kdykoliv budete potřebovat. Pokud tisknete často fotografie a záleží vám na ceně a na kvalitě, je tohle přesně tiskárna pro vás!

HP DeskJet GT 5820

Bezdrátová multifunkční tiskárna s vysokokapacitním systémem tiskových nádržek.

 • Tiskárna, skener, kopírka
 • Systém plnění z inkoustových lahviček s ochranou proti rozlití
 • Vysokokapacitní průhledné inkoustové nádržky
 • Rychlost tisku až 8 str./min černobíle, až 5 str./min barevně
 • Připojení USB 2.0 a WiFi, tisk z celé škály mobilních zařízení, tisk WiFi Direct®
 • Mimořádně nízké náklady na stránku - na jednu náplň vytiskne až 8 000 stran (barevná sada) nebo 5 000 stran (černobíle)
 • Získejte 3 letou záruku od HP zdarma – stačí tiskárnu po nákupu do 30 dní registrovat

Cena: 3 998 Kč vč. DPH

Koupit online

Speciální funkce tiskárny
HP DeskJet GT 5820
Doplňování bez zašpinění

Inkoust doplníte z lahviček pomocí našeho snadno přístupného systému s ochranou proti rozlití.
HP DeskJet GT 5820
Více stránek za vaše peníze

Až 8 000 stran (barevná sada) nebo 5 000 stran (černobíle). Mimořádně nízké náklady na stránku.
HP DeskJet GT 5820
Výjimečná kvalita HP

Tiskněte výrazně ostrý text, sytou grafiku a mnoho dalšího s nejlepší značkou tiskáren na světě.
HP DeskJet GT 5820
Snadný mobilní tisk

Tiskněte snadno ze svého chytrého telefonu nebo tabletu.
Více o tiskárně

“Domácí uživatelé, kteří potřebují tisknout ve velkých objemech, se zaměřují zejména na úspornost tisku. Neustále tak pátrají po inovacích, které by jim umožnily ještě vice snížit nezbytné náklady a zároveň minimalizovat problémy při práci,” říká Robert Šárik, produktový manažer pro inkoustové tiskárny HP Inc. česká republika a dodává: “Nová řada tiskáren HP DeskJet GT zaručuje spolehlivý tisk ve vysoké kvalitě, cenovou dostupnost, snadné doplňování inkoustu a úspěšně eliminuje obtíže s bezdrátovým připojením.”

Tiskárny HP DeskJet GT dokážou se sadou tří barevných lahviček inkoustu HP vytisknout až 8 000 stran nebo 5 000 stran s jednou lahvičkou s černým inkoustem.1 Při ceně 210 Kč za jednu lahvičku mohou uživatelé tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,28 Kč. 2,3 Originální inkousty od HP jsou speciálně vytvořeny tak, aby byl tištěný text co nejostřejší a grafika a fotografie co nejjasnější a zároveň odolné proti vodě nebo vyblednutí 4 , umožňují také kvalitní bezokrajový tisk.

Doplňování inkoustu je velmi snadné a není nutné se obávat zbytečného znečištění či přelití barev díky inovativnímu systému od HP5 . Lahvičku lze jednoduše zastrčit do nádržky na barvu a přelít obsah bez zbytečného mačkání. Protože jsou tyto nádržky navíc průhledné, lze také velice snadno sledovat množství zbývajícího inkoustu.

S aplikací HP All-in-One Printer Remote mohou uživatelé ze svých mobilních zařízení bleskově posílat naskenované dokumenty rovnou do emailu nebo na cloudové úložiště. 7 A není problém tisknout z celé řady zařízení včetně iPhone® a iPad® pomocí technologie AirPrint™, nebo chytrých telefonů a tabletů běžících na operačních systémech Android™, Windows® 8, Windows® 10 a Google™ Chrome™.8

Doplňte si sami
HP DeskJet GT 5820

Lahvičky s inkoustem HP GT51 a GT52 jsou perfektní pro vysokoobjemový tisk s nízkými náklady.

Pohodlně si sami doplníte inkoust v tiskárně, kdykoliv to budete potřebovat.

Vydrží až na 8 000 stran barevného tisku, či 5 000 stran černobílého.

Cena: 229 Kč vč. DPH

Koupit online

Videoprezentace
 1. Výsledky testu tisku s černým a barevnými inkousty vycházející z metodologie HP simulující nepřetržitý tisk ISO/IEC 24712 testovacích stránek. Nejsou tak založeny na testovacím procesu ISO/IEC 24711. K vytisknutí 8 000 barevných testovacích stran je potřeba navíc jedna lahvička s černým inkoustem. Reálná hodnota se liší podle konkrétního obsahu tištěných stran a dalších faktorů. Určité množství inkoustu z přibalených lahviček je využito pro zapnutí tiskárny. Pro více informací navštivte hp.com/go/learnaboutsupplies.
 2. Náklady na stránku vychází z interní studie HP z května 2016, která porovnávala inkoustové cartridge HP s inkoustovými lahvičkami HP pro tiskárny HP inkjet s cenou pod 200€ za použití cartridgí HP se standardní kapacitou a tiskáren řady HP DeskJet GT s použitím inkoustových lahviček HP. Ceny přitom vychází z výrobcem doporučené prodejní ceny inkoustových cartridgí a lahviček HP. Tyto ceny se tak ve skutečnosti mohou lišit. Uvedené náklady na stránku u tiskáren řady HP DeskJet GT vycházejí z předpokládaného množství vytištěných stránek podle výsledků testu tisku s černým a barevnými inkousty vycházející z metodologie HP simulující nepřetržitý tisk ISO/IEC 24712 testovacích stránek. Nejsou tak založeny na testovacím procesu ISO/IEC 24711. Reálná hodnota se liší podle konkrétního obsahu tištěných stran a dalších faktorů. Určité množství inkoustu z přibalených lahviček je využito pro zapnutí tiskárny. Výkon inkoustových cartridgí HP standardní capacity vycházející z metodologie HP nebo ISO založené na nepřetržitém tisku v základním nastavení. Pro více informací navštivte hp.com/go/learnaboutsupplies.
 3. Prodejní cena doporučená výrobcem. Cena či dostupnost se může ve skutečnosti lišit.
 4. Voděodolnost určená originálními inkousty HP a tiskem na fotografický papír HP při interních testech společnosti HP podle standardů ISO 18935. Odhady stálosti obrazu vycházejí z testů tisku originálních inkoustů HP na fotografický papír HP. Pro více informací navštivte hp.com/go/printpermanence.
 5. Za předpokladu, že je tak činěno v souladu s příslušnými pokyny.
 6. Mobilní zařízení musí být před tiskem připojeno přímo k signálu Wi-Fi Direct podporované tiskárny nebo AiO zařízení. V závislosti na mobilním zařízení může být vyžadována aplikace nebo ovladač. Pro více detail navštivte hp.com/go/mobileprinting.
 7. Kompatibilní s modely iPhone® 4 a novějšími, zařízeními iPad® čtvrté generace, iPad mini™, iPad Air®, iPod® 5G s operačními systémem iOS 7 nebo novějším a mobilními zařízeními na systému Android™ 4.0.3 nebo novějším. Funkce se mohou lišit podle operačního systému konkrétního zařízení. Pro funkci skenování musí zařízení disponovat fotoaparátem s 5 megapixely a více a funkcí autofokus.
 8. Pro nastavení tiskárny je nutné stáhnout příslušnou aplikaci. Může být vyžadována registrace k účtu HP ePrint. Bezdrátové operace jsou kompatibilní pouze na frekvenci 2,4 GHz. Pro více informací navštivte hp.com/go/mobileprinting.

Informace zde obsažené se mohou měnit bez předchozího upozornění. Až 8 000 stran (barevnou sadou) nebo 5 000 stran (černobíle): výsledky na základě metodologie HP pro průběžný tisk testovacích stránek podle ISO/IEC 24712 bez použití testovacího procesu ISO/IEC. Dokončení tisku 8 000 testovacích stránek (azurovou/purpurovou/žlutou) vyžadovalo použití dodatečné lahvičky s černým inkoustem. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěného materiálu a dalších faktorů. Určité množství inkoustu ze zahrnutých lahviček se spotřebuje při spuštění tiskárny. Mimořádně nízké náklady na stránku: na základě interní studie HP provedené v květnu 2016, v rámci které se porovnávaly inkoustové kazety HP, určené pro inkoustové tiskárny HP s cenou do 200 € používající inkoustové kazety HP standardní kapacity, s inkoustovými lahvičkami HP určenými pro tiskárny řady HP DeskJet GT. Cena na základě výrobcem doporučené maloobchodní ceny inkoustových kazet HP a výrobcem doporučené maloobchodní ceny inkoustových lahviček HP. Skutečné ceny se mohou lišit. Náklady na stránku u tiskáren řady HP DeskJet GT na základě předpokládané výtěžnosti černé náplně a barevné sady (azurové, purpurové/žluté), výsledky na základě metodologie HP pro simulaci průběžného tisku testovacích stránek podle ISO/IEC 24712. Nejsou založené na testovacím procesu ISO/IEC 24712. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěného materiálu a dalších faktorů. Určité množství inkoustu ze zahrnutých lahviček se spotřebuje při spuštění tiskárny. Výtěžnost inkoustových kazet HP se standardní kapacitou vychází z metodologie HP nebo ISO pro průběžný tisk v základním režimu. Více informací o náplních a výtěžnosti naleznete na hp.com/go/learnaboutsupplies. Doplňovací systém s ochranou proti přetečení: při použití v souladu s pokyny provedení. Nejlepší značka tiskáren na světě: na základě srovnání Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker® společnosti IDC, 2. čtvrtletí 2016. Pro přepravu všech tiskových zařízení (inkoustových tiskáren, laserových tiskáren, kopírek, faxů a multifunkčních zařízení, včetně výrobních jednotek). Snadný mobilní tisk: podrobnosti ohledně místních požadavků na tisk naleznete na hp.com/go/mobileprinting.

publikováno: 19.06.2017
Facebook
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2018 HPmarket.cz