Slevová akce   pouze do neděle 21. 4.! 
Slevy až 5 000 Kč
ikona - zavřít okno
 
 
Pro firmy
 
HPmarket Store
 
Kontakty
 
phone728 707 709 (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTiskárnySkeneryPříslušenstvíInkousty a toneryVýhodné balíčkyCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodPoradnaTipy a trikyHP+​ Inteligentní tiskový systém
Ikona - publikováno
10. 6. 2021
Ikona - časomíra
12 minut čtení
Autor:
Ondřej Cvrček
Ondřej Cvrček
tipy a triky

Představujeme HP+

HP+ je inteligentní tiskový systém, který myslí dopředu. Vaše tiskárna bude připravena vždy, kdy ji budete potřebovat1. Bezpečnější, produktivnější a udržitelnější tisk než kdykoli dříve.

Pokud se rozhodnete pro HP+, získáte zdarma 3 měsíce přístupu ke službě Instant Ink5 dle zvoleného plánu a jeden rok záruky HP navíc.*

CHYTRÁ TISKÁRNA

Okamžitá připravenost

Tiskárna HP+ připojená v cloudovém úložišti se vždy udržuje aktualizovaná a tisknout na ní lze prakticky odkudkoli a kdykoli.1,6

 • Prostřednictvím funkce Smart Cloud Resilience dokáže tiskárna HP+ automaticky určit a odstranit problémy.
 • Funkce inteligentních výstrah zůstávají dva kroky napřed před hackery a pomáhají předcházet potencionálním útokům malwaru.
 • Tiskárny HP+ s funkcí soukromého tisku vám umožní tisknout bez čekání a výtisky si vyzvednout později, až budete fyzicky u zařízení
 • Spravujte tiskárnu z jednoho místa – inteligentní řídící panel HP+ umožňuje sledovat vše ohledně tisku od monitorování hladiny inkoustu po správu předplatného, zabezpečení a připojení

APLIKACE HP SMART

Produktivita v kapse

Tiskněte a skenujte přímo z ruky díky aplikaci HP Smart. Užívejte si pokročilých funkcí skenování, tisku, mobilního faxu a snadného ovládání tiskárny z vašeho přenosného zařízení.

 • Skenování fotoaparátem v telefonu můžete skenovat jakékoliv dokumenty na cestách bez jakékoliv potřeby připojení tiskárny. Ihned po naskenování můžete výstupní formát oříznout, vyrovnat a vyhladit.
 • Klávesové zkratky pro úsporu času vám umožní dokument například ihned po naskenování odeslat do úložiště Google Disk, DropBox a další, zároveň odeslat i kopii na mail. To vše jedním kliknutím.
 • Zjistěte více o aplikaci HP Smart a jejich funkcích

CHYTRÉ PŘEDPLATNÉ INKOUSTU

Mějte inkoust vždy po ruce a ušetřete díky službě Instant Ink

Využijte možnosti přihlásit se k předplatnému a ušetřit až 70 % z ceny originálního inkoustu HP nebo až 50 % z ceny originálního toneru HP – s doručením, kdykoli začne docházet. Navíc 3 měsíce přístupu ke službě Instant Ink bez poplatku v rámci HP+2,3,4,5 Po 3 měsících začne být účtován měsíční poplatek až do zrušení předplatného.

 • Kdykoli vám dochází spotřební materiál, vaše tiskárna nás na to upozorní a my vám automaticky zašleme potřebné kazety až ke dveřím – včetně recyklace a přepravy.
 • Zjistěte víc o službě Instant Ink

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PRO PLANETU

Tisk s jasným účelem

Díky tisku bez dopadu na odlesňování7 a uzavřené smyčce recyklace kazet10 staví služba HP+ planetu na první místo.

 • Se službou HP+ sázíme stromy a chráníme lesy stejnou rychlostí, jakou vytisknete každou stránku.
 • Plastový odpad je rostoucím problémem. Se službou Instant Ink se mu můžete se svými kazetami vyhnout. Jednoduše nám zašlete použité inkoustové kazety v našich předplacených obálkách, my je recyklujeme a vytvoříme z nich nové.

Vyberte si tiskárnu HP+ přímo podle vašich představ

HP ENVY Inspire 7220e

HP ENVY Inspire 7220e

Barevná inkoustová multifunkční tiskárna

Tiskárna, skener, kopírka
WiFi
Bezokrajový a oboustranný tisk

Cena: 1 799 Kč vč. DPH

Nakupujte zde
HP DeskJet 2720e

HP DeskJet 2720e

Barevná inkoustová multifunkční tiskárna

Tiskárna, skener, kopírka
WiFi
Bezokrajový a oboustranný tisk

Cena: 1299 Kč vč. DPH

Nakupujte zde
HP ENVY Inspire 7920e

HP ENVY Inspire 7920e

Barevná inkoustová multifunkční tiskárna

Tiskárna, skener, kopírka
WiFi, oboustranný tisk
Automatický podavač dokumentů

Cena: 2 599 Kč vč. DPH

Nakupujte zde
HP LaserJet M209dwe

HP LaserJet M209dwe

Černobílá laserová tiskárna

Rychlá laserová tiskárna
Ethernet, Wi-Fi
Automatický oboustranný tisk

Cena: 23990 Kč vč. DPH

Nakupujte zde
S HP+ Bez HP+
INTELIGENTNÍ TISKÁRNA Inteligentní cloudové připojení a zabezpečení
PŘEDPLATNÉ POSKYTOVÁNÍ INTELIGENTNÍHO INKOUSTU Včetně 3 měsíců přístupu ke službě Instant Ink5

Po 3 měsících začne být účtován měsíční poplatek až do zrušení předplatného
Dostupnost služby Instant Ink
APLIKACE SMART Efektivní řešení v podobě aplikace HP Smart po dobu 24 měsíců6 Standardní aplikace HP Smart
INTELIGENTNÍ UDRŽITELNOST • Tisk s ochranou lesů
• Recyklace kazet se službou Instant Ink
Recyklace kazet se službou Instant Ink
ZÁRUKA 3 roky 2 roky
ORIGINÁLNÍ INKOUSTOVÉ NEBO TONEROVÉ KAZETY HP Vyžadováno pro fungování Doporučeno
DALŠÍ POŽADAVKY • Účet HP
• Připojení k internetu

Chcete se dozvědět více o službě Instant Ink?

Čtete zde


Nejčastější dotazy ke službě HP+

› Co získám se službou HP+?


› Jak získám HP+?


› Jaké jsou požadavky na HP+?


› Je HP+ předplatné?


› Vyhovuje moje tiskárna požadavkům na HP+?


› Je nutné mít aktivní předplatné služby Instant Ink, pokud chci používat HP+?


› Co když službu HP+ nechci používat?


› Jaký je standard společnosti HP?


*Služba HP+ vyžaduje účet HP, trvalé připojení k internetu a používání výhradně originálního inkoustu nebo toneru HP.

 1. Okamžitá připravenost: Zlepšené připojení tiskárny s využitím technologií Smart Driver a Print/Scan Doctor služby HP+ ve srovnání se spotřebitelskými tiskárnami HP bez služby HP+.
 2. Nikdy vám nedojde: Za předpokladu využití plánu, internetového připojení, podporované tiskárny HP, platné kreditní či debetní karty, e-mailové adresy a doručovací služby ve vaší oblasti.
 3. Úspory se službou Instant Ink (inkoust): Podle studie Buyers Lab z července 2020 zadané společností HP. Na základě nákladů na měsíční předplatné služby HP Instant Ink 700 stránek bez zakoupení dalších sad papíru oproti nákladům na tisk stránky podle normy ISO/IEC 24711 na většině tradičních barevných inkoustových tiskáren a multifunkčních zařízení A4 pomocí originálních kazet standardní kapacity v ceně do 200 EUR (většina zemí EMEA) a do 200 GBP ve Spojeném království. Vychází z veřejně dostupných údajů k 1. červnu 2020. Pro účely této studie se nepracuje s prodejními cenami. Tiskárny HP Ink Advantage byly vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Tiskárny byly vybrány podle podílu na trhu v nástroji IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti najdete na adrese: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.
 4. Úspory se službou Instant Ink (toner): Vychází z ceny měsíčního předplatného služby HP Instant Ink s plánem s 1 500 stránkami ve srovnání s průměrnými transakčními náklady na tisk stránky černobílými laserovými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami A4 stejné třídy v ceně do 450 USD, které využívají integrované originální tonerové kazety standardní kapacity (tonerové kazety a kazety s válcem). Studie Buyers Lab z října 2020 zadaná společností HP vychází z průzkumu veřejně dostupných informací k 30. 9. 2020. Tiskárny byly vybrány na základě tržního podílu podle zprávy IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1. Podrobnosti a nejnovější zprávu najdete na adrese: www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.
 5. 3 měsíce přístupu ke službě Instant Ink: Vyžaduje registraci Instant Ink. Služba Instant Ink není k dispozici ve všech zemích. Subjekt pro plán s měsíčním limitem stránek byl vybrán. Vyžaduje dokončení registrace služby Instant Ink do 7 dnů od nastavení tiskárny pomocí procesu nastavení doporučeného společností HP, který je uvedený v pokynech dodaných s tiskárnou. Pokud nedojde ke zrušení služby v rámci propagační doby online na adrese www.hpinstantink.com, z vaší kreditní/debetní karty se strhne měsíční poplatek na základě vybraného plánu, a poplatek za překročení limitu. Zákazníkovi se na konci každého měsíce propagační doby strhnou veškeré poplatky za příslušné daně a překročení limitu. Použití dodané inkoustové nebo tonerové kazety je zahrnuto do nabídky. Na jednu tiskárnu se může vztahovat pouze jedna nabídka. Nabídka bezplatných měsíců pro subjekt Instant Ink se po 31. 10. 2021 změní a nelze ji směnit za hotovost. Nabídku nastavení lze kombinovat s dalšími nabídkami. Další podrobnosti jsou k dispozici ve smluvních podmínkách příslušné nabídky. Vyžaduje platnou kreditní/debetní kartu, e-mailovou adresu a internetové připojení tiskárny. Další informace o nabídce zjistíte během online registrace. Podrobnosti o službě jsou k dispozici na adrese www.hpinstantink.com.
 6. Aplikace HP Smart: Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Další podrobnosti o místních požadavcích na tisk naleznete na adrese www.hp.com/go/mobileprinting. Určité funkce/software jsou k dispozici pouze v angličtině a liší se v závislosti na desktopové nebo mobilní aplikaci. Může vyžadovat předplatné služby Instant Ink. Služba Instant Ink není k dispozici ve všech zemích. Podrobnosti najdete na adrese www.hpinstantink.com. Je vyžadován přístup k internetu a je nutno jej zakoupit samostatně. Pokud chcete dosáhnout plné funkčnosti, je nutný účet HP. Seznam podporovaných operačních systémů je k dispozici v obchodech s aplikacemi. Funkce faxu slouží pouze k odesílání faxů. Po uplynutí 24 měsíců se začne strhávat měsíční poplatek za přístup k pokročilým funkcím HP Smart Advance. Služba Smart Advance nemusí být k dispozici ve všech zemích. Další informace naleznete na adrese www.hpsmart.com.
 7. Udržitelný tisk s ochranou lesů: Podrobnosti jsou k dispozici na adrese https://www8.hp.com/us/en/hp-information/sustainable-impact. Investice zahrnují partnerství s nevládními organizacemi s cílem chránit lesy, zlepšit odpovědné řízení lesního hospodářství a pomoci s integrací ukazatelů Science Based Targets (SBT) pro odpovědné řízení lesního hospodářství.
 8. Dvoupásmová Wi-Fi™: Srovnání s tiskovými aplikacemi OEM pro většinu nejprodávanějších inkoustových a laserových tiskáren i multifunkčních tiskáren určených do domácností a kanceláří v ceně do 449,99 USD včetně. Tržní podíl podle zprávy Hardcopy Peripherals Tracker od organizace IDC k 4. čtvrtletí 2019. Tvrzení vychází z průzkumu tiskových aplikací od výrobců tiskáren a praktického testování a studie Keypoint Intelligence – Buyers Lab zadané společností HP. Podrobné informace naleznete na stránce: keypointintelligence.com/HPSmartApp.
 9. Nejrychlejší oboustranný tisk: Ve srovnání s černobílými laserovými tiskárnami a multifunkčními tiskárnami ve své třídě s cenou do 210 USD (220 EUR) při použití jednofunkčního zařízení nebo s cenou do 310 USD (320 EUR) při použití multifunkčního zařízení, a to s publikovaným maximálním měsíčním pracovním cyklem do 20 000 listů. Studie Buyers Lab ze září 2020 zadaná společností HP vychází z průzkumu specifikací zveřejněných výrobci produktů v rámci veřejně dostupných informací k 1. 9. 2020. Tržní podíl podle čtvrtletní zprávy Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q2 pro Severní Ameriku a region EMEA. Podrobnosti najdete na adrese: keypointintelligence.com/HPFastestDuplexRequires (stažení aplikace HP Smart). Další podrobnosti o místních požadavcích na tisk naleznete na stránce hp.com/go/mobileprinting. Určité funkce/software jsou k dispozici pouze v angličtině a liší se v závislosti na desktopové nebo mobilní aplikaci. Mohou být vyžadovány plány předplatného tisku HP+. Plány předplatného tisku HP+ nemusí být k dispozici ve všech zemích. Podrobnosti najdete na adrese hpprintplans.com. Je vyžadován přístup k internetu a je nutno jej zakoupit samostatně. Pokud chcete dosáhnout plné funkčnosti, je nutný účet HP. Seznam podporovaných operačních systémů je k dispozici v obchodech s aplikacemi. Možnost faxování zahrnuje pouze odesílání faxů a může vyžadovat zakoupení dodatečného příslušenství. Další informace jsou k dispozici na adrese hpsmart.com/mobile-fax.
 10. Recyklace kazet: V oblastech s dostupným programem Planet Partners. Podrobnosti najdete na adrese: hp.com/hprecycle.
FacebookTwitterLinkZkopírovat odkaz
Ondřej Cvrček
Autor článku
5 let v HPmarket
Ondra je odborníkem na HP notebooky a počítače, a kromě toho se specializuje také na velkoformátové HP tiskárny. V HPmarketu se stará o to, aby vám nechyběla žádná novinka ze světa HP.
Aby vám nic neuteklo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či nejzajímavější nabídky ze světa HP produktů.
Poradíme vám
Mluvíme neajťácky a srozumitelně
HPmarket týmČtyři specialisté na HP techniku jsme offline
Ikona - telefon728 707 709 (Po-Pá: 9-17 hod)
Experti na HP
Experti na HP
Máme nejpřesnější a nejaktuálnější informace.
IT specialisti
IT specialisti
Poradíme s výběrem, instalací i používáním.
Doručíme do 24h
Doručíme do 24h
Zboží skladem vám dodáme do druhého dne.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Od 5 000 Kč. Nakupujte z pohodlí domova.
heureka
HPmarket tým
Pomáháme Vám excelovat s HP
„Jsme nadšenci do technologií a HP produkty aktivně používáme v práci i každodenním životě“. Jsme připraveni pomoci s výběrem nejlepších notebooků, počítačů, tiskáren a nejrůznějšího příslušenství z produkce společnosti HP Inc. Již od roku 2001, plníme Vaše přání a dodáváme našim zákazníkům to nejlepší z HP nabídky.
HPmarket na sociálních sítíchFacebook YouTube LinkedIn
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2024 HPmarket.cz