S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Notebooky OMEN by HP s grafickou kartou GeForce RTX™

Stolní počítače OMEN by HP s grafickou kartou GeForce RTX™

© 2019 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce RTX a NVIDIA Turing jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti NVIDIA Corporation v USA a v dalších zemích. Ostatní názvy společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných společností. Wolfenstein: Youngblood je smyšlený příběh zasazený do alternativního světa 80. let. Jména, postavy, organizace, lokality a události jsou buď smyšlené, nebo znázorněné fiktivním způsobem. Účelem příběhu a obsahu této hry není, a ani by neměla být tímto způsobem interpretována, oslava a podpora nacistického režimu a jeho přesvědčení, ideologie, událostí, akcí, osob s ním spojených ani chování. Stejně tak nebagatelizuje jeho válečné zločiny, genocidu a ostatní zločiny proti lidskosti. © 2019 Bethesda Softworks LLC, ve společnosti ZeniMax Media. MachineGames, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti ZeniMax Media Inc. v USA anebo dalších zemích. Wolfenstein, id, id Software, id Tech a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti id Software LLC v USA anebo dalších zemích. Control je ochrannou známkou studia Remedy Entertainment Oyj. Vyvinulo studio Remedy Entertainment, Plc. Vydalo studio 505 Games. Logo Remedy a logo Northlight jsou ochranné známky studia Remedy Entertainment Oyj, registrované v USA a dalších zemích. 505 Games a logo 505 Games jsou ochranné známky společnosti 505 Games SpA a mohou být registrovány v USA a dalších zemích. Všechny ostatní známky a ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

* PODMÍNKY AKCE:
Podmínky do vyprodání zásob. Akční grafické karty, PC a notebooky: GeForce RTX 2080 Ti, stolní počítač s GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 SUPER, GeForce RTX 2080, PC s GeForce RTX 2080, notebook s GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 SUPER, GeForce RTX 2070, PC s GeForce RTX 2070, notebook s GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060 SUPER, GeForce RTX 2060, PC s GeForce RTX 2060, notebook s GeForce RTX 2060. Kód na stažení her bude dodáván k výše uvedeným PC a notebookům zakoupeným do 16. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Kódy je třeba uplatnit v době od 9. 7. do 16. 10. 2019 a musí se uplatnit s nainstalovanou akční grafickou kartou. Zákazník musí pro získání her splňovat stanovenou věkovou hranici. Požadavky oblasti/země: u některých kupónů je vyžadováno, aby byly uplatněny v konkrétních oblastech nebo zemích, ve kterých byly zakoupeny. Uplatni kód v příslušné oblasti/zemi.

Kód na stažení her je pak nutné uplatnit v programu NV GeForce Experience

HPmarket.cz rozešle kódy na stažení nejdříve 14 dnů po dodání zboží.

publikováno: 25.07.2019
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz