S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
Upozornění: tato stránka je již neaktuální. Zobrazili jsme ji pro vás z našeho archivu.
Pro přehled aktuální nabídky a akcí
 

SHADOW OF THE TOMB RAIDER
S GEFORCE GTX

Užij si herní výkon a energetickou účinnost grafických karet GeForce GTX.


ZÍSKEJ BALÍČEK SE HROU
SHADOW OF THE TOMB RAIDER

Po omezenou dobu si můžeš zakoupit akční grafickou kartu GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070 Ti, 1070, 1060 nebo herní PC či notebook s akční grafickou kartou a získat hru Shadow of the Tomb Raider.

Detailní podmínky akce


PROCHÁZET

STOLNÍ POČÍTAČE

Stolní počítače HP s GeForce GTX 1080

Stolní počítače HP s GeForce GTX 1070

Stolní počítače HP s GeForce GTX 1060

HERNÍ NOTEBOOKY

Herní notebooky HP s GeForce GTX 1070

Herní notebooky HP s GeForce GTX 1060

© 2019 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, logo NVIDIA a GeForce jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti NVIDIA Corporation v USA a dalších zemích. Ostatní názvy společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných společností. SHADOW OF THE TOMB RAIDER © 2019, Square Enix Limited. Hru vyvinuli Eidos Interactive Corporation a studio Crystal Dynamics. Všechna práva vyhrazena. EIDOS-MONTRÉAL, CRYSTAL DYNAMICS, SHADOW OF THE TOMB RAIDER a TOMB RAIDER jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Square Enix Limited. SQUARE ENIX a logo SQUARE ENIX jsou registrované ochranné známky společnosti Square Enix Holdings Co., Ltd. Nixxes a logo Nixxes jsou ochranné známky společnosti Nixxes Software BV. Všechny další ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.


*Do vyprodání zásob. Platí pro tyto akční grafické karty stolní počítače nebo notebooky: GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070 Ti, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1060. Hru je třeba uplatnit s nainstalovanou akční grafickou kartou. Zákazník musí pro uplatnění hry splňovat věkovou hranici 18 let a více. Požadavky na oblast/zemi: u některých kupónů je vyžadováno, aby byly uplatněny v konkrétních oblastech nebo zemích, ve kterých byly zakoupeny. Kód uplatni v oblasti/zemi, ve které byla grafická karta zakoupena. Někteří prodejci a některé produkty balíček nenabízí. Pozorně čti popisky produktů na stránkách prodejce nebo v obchodě a ujisti se, že je daný produkt součástí dané propagační akce.

HPmarket.cz rozešle kódy na stažení nejdříve 14 dnů po dodání zboží.

publikováno: 03.06.2019
Facebook
© 1999 - 2019 HPmarket.cz