OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

HPmarket.cz hledá produkťáka

Jsme nadšenci do technologií a do HP produktů především.
Každý den je používáme pro práci i zábavu a HP logo už máme navždy obtisknuté ve svých srdcích. Pomáháme zákazníkům vybrat ty nejlepší notebooky, počítače i tiskárny z široké nabídky produktů od HP. Velmi úzce spolupracujeme přímo s HP a největšími distributory na českém a slovenském trhu.
Rosteme a měníme se

Aktuálně hledáme do našeho týmu nového IT nadšence tělem i duší, který pozná rozdíl mezi chipem a chipsetem. Ví, že inkoust už nenajde jen v bombičkovém peru. Především ale takového, který se vyzná v duších a potřebách našich zákazníků. Kolegyni nebo kolegu, který dokáže:

  1. Vybrat ty správné produkty, které budou zákazníci milovat.
  2. Naservírovat podstatné informace tak, aby jim zákazníci rozuměli.
  3. Udržet si přehled o svěřených produktech. Od jejich technických vlastností až po dostupnost a správnou cenu.
Proč je to zajímavé?

Denně si prohlubujeme znalosti z IT prostředí, poznáváme nové hračky z HP produkce. Setkáváme se s novými požadavky zákazníků a pomáháme je vyřešit. Těší nás, když jsou zákazníci spokojení a jsme nadšení, když nám poděkují. Rozšiřujeme si přehled ze všech oborů, kterými žijí naši zákazníci a poznáváme IT business ze všech stran.

Převážně z naší pražské pobočky se staráme o zákazníky v Čechách i na Slovensku a v obou zemích provozujeme e-shopy:

HPmarket.cz HPobchod.sk
Koho tedy hledáme

Produktového specialistu, zkrátka produkťáka. Dalšího do party, který zapadne a naučí nás něco nového. Vezme si za svou část produktů a postará se o jejich prezentaci zákazníkům od začátku do konce. Oceníme nadšení a zkušenosti z IT oboru a s HP produkty, empatii a samostatnost. Stejně tak i přehled v online obchodování nebo internetovém marketingu, ale není podmínkou.

Neváhejte a přidejte se k nám

Zaujala vás tahle nabídka? Neváhejte a napište nám stručně něco o sobě na kariera@elinkx.cz. Budeme rádi, pokud připojíte životopis a další informace, abychom se lépe poznali.

Těšíme se!

publikováno: 15.07.2020, autor: Roman Plášil
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz