OK S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

NOVINKA - Exkluzivně na HPmarket.cz!
Speciální model, který nekoupíte nikde jinde!Všetranně nadaný

Výkonné a přitom cenově přijatelné zařízení se systémem Windows 10, které poskytne vše, co od svého notebooku očekáváte. Ať už jste student / bežný uživatel či tvoříte videa z dovolené, na výkonu jistě strádat nebudete. Pro přenos dat lze využít nejen čtečku SD karet, ale i USB-C port, který je jistě nepostradatelnou součástí pro všechny uživatele s mobilním operačním systémem Android.
Má co nabídnout

Bezstarostný a rychlý chod systému zajistí čtyřjádrový procesor od AMD s označením Ryzen 5 3500U. Ve spojení s 8 GB RAM a rychlým SSD diskem o kapacitě 512 GB se jedná o nepřekonatelnou kombinaci v poměru cena/výkon. Full HD displej, webkamera pro konferenční hovory nebo nejnovější Bluetooth 5.0 pro bleskurychlé připojení bezdrátových sluchátek je samozřejmostí.

15 990 Kč vč. DPH

Všestranně vybavený notebook zde

HP 15s-eq0222nc pouze na HPmarket.cz
Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, mohou systémy vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů nebo softwaru. Systém Windows 10 se aktualizuje automaticky. Tato funkce je vždy zapnutá. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Více zjistíte na http://www.windows.com.

publikováno: 28.04.2020
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz