S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Notebooky OMEN

BUĎTE VŠUDE

Notebook OMEN, jenž je nabitý výkonným hardwarem a vyniká agresivním designem, nabízí mobilní hraní bez kompromisů, abyste mohli přijmout výzvu k boji, ať jste kdekoli.

Cena od 23 990 Kč vč. DPH

Začněte s výběrem

Špičková grafika

S volitelnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 se plynulé hraní stane nebezpečnou zbraní ve vašem arzenálu 1

DOKONALÉ HRANÍ

Hrajte dnešní náročné, graficky intenzivní hry bez klopýtnutí. Notebooky s grafickou kartou NVIDIA® GTX™ GTX 1070 poskytují neuvěřitelnou rychlost a výkon architektury NVIDIA® Pascal™ a umožňují tak revoluční výkon ve hrách i virtuální realitě.

OMEN by HP
OMEN by HP

Displeje s vysokým rozlišením

Ani ty nejhůř viditelné protivníky z celé mapy neztratíte z očí. S displejem 4K7 nebo rozlišením 1080p s obnovovací frekvencí 120 nebo 60 Hz8 vidíte každý detail, jako by byl v popředí.7

OMEN by HP

Zvuk z dílny Bang & Olufsen

Díky technologii HP Audio Boost a zvuku z dílny Bang & Olufsen ucítíte každý silný moment pro fascinující zážitek.

OMEN by HP

Přístup z jednoho panelu

Posuňte své hraní na novou úroveň díky praktickému přístupu k pamětím HDD, SSD i RAM z jednoho panelu.

Šlápněte do toho, nastavte výkon na max

Procesory Intel® Core™

Přidejte do svého arzenálu absolutní výkon procesorů Intel® CoreTM a nastavte výkon na max pro lepší zážitek z rychlé hry.2

Volitelná jednotka PCIe SSD nebo dvě úložiště

vám dává neuvěřitelnou rychlost a zároveň optimalizuje ukládání.3 Nebo si můžete vybrat konfiguraci se dvěma úložišti pro rychlejší spouštění, načítání her a spoustu místa.4

Podpora až 32 GB paměti DDR4

Až s 32 GB5 rychlé paměti DDR4 RAM s velkou šířkou pásma se všechno, od multitaskingu po hraní her, zrychlí.

Řada vstupních/výstupních portů

Veškerá akce přesně podle vašich potřeb díky velkorysé nabídce portů. A díky integrované optické jednotce v notebooku OMEN 17 můžete využít disky DVD, podporu starších her nebo alternativní datové úložiště.

Červeně podsvícená klávesnice Dragon

Držte soupeře na uzdě s klávesnicí navrženou pro profesionální hráče – s červeně podsvícenou klávesnicí Dragon s podsvícenými klávesami WASD budete mít ovládání pevně v rukou.

Paměť na 26 stisků kláves a funkce antighostingu

Běhejte, nabíjejte a vyhýbejte se útokům zároveň. Díky paměti na 26 stisků kláves a funkci antighostingu máte jistotu, že je každý stisk zaznamenán – i když dáváte víc příkazů najednou.

Nezávislé funkční klávesy

Přizpůsobte si kombinace pro účinné tahy. Díky klávesám nezávislých maker v notebooku OMEN 17 můžete pomocí maker během několika sekund získat velkou strategickou výhodu.

Ani se nezpotíte

Chlazení s vysokým výkonem je při hraní intenzivních her AAA klíčové. Zůstaňte v chládku i v zápalu bitvy.

Ovládněte hru

Vylaďte a upravte si nastavení pomocí nástroje OMEN Command Center. Tento software je součástí počítače a dává vám podporu, kterou potřebujete, abyste způsobili vážné škody.

Network Booster

Nástroj Network Booster snižuje latenci tím, že zvyšuje prioritu herní síťové komunikace.

Funkce Dual Force rozděluje komunikaci na dva datové proudy a posílá herní komunikaci rychlejším dostupným připojením (obvykle pevným) a zbytek připojením Wi-Fi.9

Propojování herních kláves

Snadno použitelné rozhraní vám dává úplnou kontrolu nad klávesami maker – takže můžete do svých oblíbených her strategicky zavádět vlastní plány a kombinace kláves.

Tým přesně podle vašich představ

Když spolu všechny součástí dokonale spolupracují, vaši nepřátelé se můžou rovnou připravit na nejhorší. Díky špičkovým funkcím, jako jsou 12 000 DPI u myši OMEN Mouse, modrým mechanickým přepínačům na klávesnici OMEN a vlastnímu profilu lDTS Headphone:X® u sluchátek OMEN, nebudou moct vaši nepřátelé získat převahu

Nakupujte zde
 1. 17'' model je vybaven grafickou kartou až NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070. 15'' model je vybaven grafickou kartou až NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060.
 2. Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Ne všichni zákazníci nebo softwarové aplikace nutně získají díky této technologii výhodu. Výkon a taktovací frekvence se mohou lišit v závislosti na zatížení aplikace a konfiguraci hardwaru a softwaru. Číselné hodnoty u modelů produktů Intel nemusí odpovídat výkonu.
 3. Na základě interního testování společnosti HP s využitím srovnávacího softwaru CrystalDiskMark. Výkon je sekvenčně rychlejší (pouze čtení) ve srovnání s klasickým pevným diskem 5400 ot./min (HDD).
 4. V případě pevných disků, 1 GB = 1 miliarda bytů. Skutečná formátovaná kapacita je nižší. Až 35 GB místa na systémovém disku je rezervováno pro software na obnovu systému.
 5. Velikost paměti závisí na konfiguraci.
 6. Hmotnost závisí na konfiguraci.
 7. Zobrazení v plném rozlišení 4K vyžaduje obsah 4K. Zobrazení v plném rozlišení HD vyžaduje obsah Full HD.
 8. Všechny technické specifikace představují typické parametry, které společnosti HP poskytli výrobci komponentů; skutečný výkon součástí se může lišit.
 9. Je nutné mít bezdrátový přístupový bod a připojení k internetu. Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů je omezená. Specifikace pro rozhraní 802.11ac WLAN jsou ve fázi návrhu a nejsou konečné. Pokud se konečné specifikace budou lišit od navrhovaných, může být ovlivněna schopnost notebooku komunikovat s ostatními zařízeními bezdrátové sítě 802.11ac WLAN.
 10. Port USB Type-C s certifikací Thunderbolt 3 je na 15‘‘ modelech notebooku OMEN k dispozici v konfiguraci s grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060
 11. Port USB Type-C s certifikací Thunderbolt 3 je na 17‘‘ modelech notebooku OMEN k dispozici v konfiguraci s grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060, NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 a AMD Radeon™ RX580
 12. Vyobrazeno je teplotní řešení karty NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060. Skutečné teplotní řešení se liší podle konfigurace.

  Intel a Core jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation v USA a dalších zemích.

  NVIDIA, GeForce, Surround a logo NVIDIA jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti NVIDIA Corporation v USA a dalších zemích.

  Informace o patentech DTS naleznete na stránce http://patents.dts.com. Vyrobeno v licenci společnosti DTS Licensing Limited. DTS, symbol a značka DTS společně se symbolem jsou registrované ochranné známky a HEADPHONE:X a logo DTS HEADPHONE:X jsou ochranné známky společnosti DTS, Inc. © DTS, Inc.

  DisplayPort™ a logo DisplayPort™ jsou ochranné známky vlastněné společností

  USB Type-C™ a USB-C™ jsou ochranné známky organizace USB Implementers Forum.

  Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, and Xeon Inside are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.
publikováno: 14.12.2017
Facebook
© 1999 - 2018 HPmarket.cz