S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
Upozornění: tato stránka je již neaktuální. Zobrazili jsme ji pro vás z našeho archivu.
Pro přehled aktuální nabídky a akcí
 

Revoluční HP Elite Dragonfly – ultralehký notebook

Je lehký jako vážka a navíc i ekologický. Novinka od HP se jmenuje Elite Dragonfly a je revoluční hned v několika směrech. Vedle neuvěřitelně nízké váhy, která nedosahuje ani jednoho kilogramu, se může pyšnit titulem „první notebook, jehož části pochází z plastů, které by jinak skončily v oceánech.“ HP tím dává jasně najevo, že to s ekologií myslí opravdu vážně.

Dragonfly – vážka vzdorující gravitaci

„Dragonfly“ je v češtině „vážka“ a bylo vybráno zcela záměrně. Pro vážky je totiž typické, že jsou sice velmi lehké, ale zároveň velmi výkonné a vytrvalé. To platí pro 13,3palcové laptopy HP Elite Dragonfly bezezbytku, protože nabízí kromě velkého výkonu a nízké váhy pod 1 kg také baterii, která dokáže vydržet v provozu bez nabíječky déle než 24 hodin. Díky své výdrži je tento notebook nejlepším vytrvalcem ve své třídě. Notebook HP Elite Dragonfly je tak jako stvořený pro náročné uživatelé, kteří potřebují být maximálně mobilní. Už žádné neustálé nabíjení či problém s váhou zavazadla při cestě letadlem.

Neuvěřitelně lehký

Dokonale zpracovaný notebook HP Elite Dragonfly x360 s dotykovým displejem poskytuje jedinečnou mobilitu.

Objevujte zde

Nový HP Elite Dragonfly je však speciální i v jiném ohledu. Jedná se totiž o první notebook na světě, jehož součástky pochází z plastového odpadu, u kterého je velké riziko, že by jednoho dne skončil v oceánu. K dnešnímu dni HP nashromáždilo více než 450 tun takových plastů v oblasti ostrovního státu Haiti.

Štíhlý Dragonfly nasadil vysokou laťku obzvláště nízkou hmotností, ve vybraných konfiguracích neváží ani jeden kilogram. Ultralehké magnéziové šasi je stvořeno z jediného kusu materiálu, čímž se zajistí maximální odolnost. 19 testů, které používá i americká armáda, a 120 tisíc hodin vlastních testů HP vám zaručí, že HP Elite Dragonfly můžete mít bez obav vždy u sebe. Dragonfly je spolehlivě připraven na nástrahy cestování a díky povrchové úpravě, která eliminuje otisky prstů, s ním budete vždy zářit s čistou elegancí.

Výkon ve všech aspektech

Dragonfly se vám přizpůsobí kdekoli budete, provedení pantů umožní otáčení displeje až o 360 stupňů. Můžete pracovat na stole nebo na kolenou, jako na klasickém notebooku nebo psát poznámky a kreslit skici v režimu tabletu. V pozici stanu umožní sdílení obsahu na displeji s kolegou či klientem.

Displej je dotykový a díky minimálním obvodovému rámečku má uhlopříčku až 13,3 palců. Na výběr jsou tři varianty obrazovek s vysokým rozlišením, od úsporné po ultrajasnou s bezpečnostním filtrem HP SureView. Všechny tři verze podporují práci s dobíjecím dotykovým perem HP Rechargeable Active Pen G3. Hlavním ovládacím prvkem je však klávesnice, která je příjemná na dotyk a velmi tichá. Baterie vám umožní pracovat bez nabíjení až 24,5 hodiny.

Ve štíhlém těle ukrývá Dragonfly svižnost dravce s čtyřjádrovým procesorem Intel Core 8. generace. Hravě zvládne i náročné podnikové aplikace a na objem dat čeká velkorysý úložný prostor až 2 TB. S okolím se spojí připojením Wi-Fi s rychlostí 6 Gb, případně s volitelným připojením 4G LTE s gigabitovou rychlostí. Po stranách najdete porty USB-A a HDMI a nejnovější porty USB-C s Thunderbolt 3.

publikováno: 30.10.2019
Facebook
© 1999 - 2020 HPmarket.cz