S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Microsoft Windows 8.1 ENG 64bitový OEM


 
Microsoft Windows 8.1 ENG 64bitový OEM (WN7-00614)
Nová verze Windows je tady. Pořiďte si Windows 8.1 a získejte lepší nástroje pro hledání, další aplikace a víc možností, jak si Windows nastavit podle svého.

Tento produkt obsahuje OEM verzi operačního systému. Je ji možné nainstalovat na nový počítač. Licence je nepřenosná. Verze balení anglická - jazyk je možné změnit po instalaci na jakýkoliv jiný. 64bitová verze systému je doporučenou verzí pro nové počítače s více než 3GB operační paměti. 
Tento produkt již není v nabídce
a nelze jej objednat.


  Vyhledat podobný  
Obj.č. WN7-00614

 
» Popis
» Dotaz k produktu
Tlačítko Start se vrátilo na plochu. Když na něj klepnete nebo kliknete, dostanete se na úvodní obrazovku. Pokud chcete, můžete teď po přihlášení přejít rovnou na plochu nebo použít stejné pozadí na ploše i na úvodní obrazovce. A v novém zobrazení Aplikace uvidíte všechny aplikace najednou.
© 1999 - 2018 HPmarket.cz