S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. OK Více informací
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Spotřební materiál Care Pack Software
 

Microsoft Windows 8.1 Pro CZ 64bitový OEM


 
Microsoft Windows 8.1 Pro CZ 64bitový OEM (FQC-06946)
Nová verze Windows je tady. Pořiďte si Windows 8.1 Pro a získejte lepší nástroje pro hledání, další aplikace a víc možností, jak si Windows nastavit podle svého.

Tento produkt obsahuje OEM verzi operačního systému. Je ji možné nainstalovat na nový počítač. Licence je nepřenosná. Verze balení česká - jazyk je možné změnit po instalaci na jakýkoliv jiný. 64bitová verze systému je doporučena pro nové počítače s více než 4 GB operační paměti. Verze Pro rozšiřuje možnosti systému k nasazení ve firmě například možností připojení k doménové síti. 
Tento produkt již není v nabídce
a nelze jej objednat.

  Vyhledat podobný  
Obj.č. FQC-06946

 
» Popis
» Dotaz k produktu
Tlačítko Start se vrátilo na plochu. Když na něj klepnete nebo kliknete, dostanete se na úvodní obrazovku. Pokud chcete, můžete teď po přihlášení přejít rovnou na plochu nebo použít stejné pozadí na ploše i na úvodní obrazovce. A v novém zobrazení Aplikace uvidíte všechny aplikace najednou.
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2017 HPmarket.cz