S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Office 365 pro domácnosti CZ


 
Office 365 pro domácnosti CZ (6GQ-00721)
Sada obsahuje plné verze aplikací:
• Word, Excel
• PowerPoint, OneNote
• Outlook
• 1 TB cloudového úložiště na OneDrive

Licence pro 5 PC a 5 mobilní zařízení na 12 měsíců
Kompatibilní s Windows od verze 7, macOS od verze 10.10
• Česká lokalizace 
Tento produkt již není v nabídce
a nelze jej objednat.


  Vyhledat podobný  
Obj.č. 6GQ-00721

 
» Popis
» Dotaz k produktu

Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Office 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher1, které nainstalujete na vaše různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně.

Onedrive s kapacitou 1024 GB na onlinovém uložišti

V rámci Office 365 získáte prostor na onlinovém uložišti OneDrive. Díky kapacitě 1024 GB můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí a to ze všech možných zařízení. Vaše soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Synchronizace, zálohování a sdílení dokumentů je tak víc než snadné.

Office na všech zařízeních a na všech platformách

Plnou verzi Office aplikací stejně jako všechny další výhody si můžete užít nejen ve vašem počítači, ale stejně tak na tabletu nebo v chytrém telefonu. Office má plnou podporu pro platformy Windows, ale stejně tak iOS nebo Android.2 Výběr vhodného zařízení je teď již jen na vás, Office můžete mít kdekoliv ho potřebujete.

Až pro 5 uživatelů za jednu cenu

Plnou verzi aplikací Office si může nainstalovat až 5 uživatelů v jedné domácnosti. Každý uživatel získá plnou verzi aktuálních aplikací Office, 1024 GB online úložného prostoru na OneDrive a 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype na pevné linky.

Jak aktivovat Office 365

1. Na počítači PC nebo Mac, na který chcete Office 365 nainstalovat přejděte ve webovém prohlížeci na adresu www.office.com/setup a zadejte 25místný kód (Produkt Key), který naleznete na zadní straně karty nebo uvnitř balení Office 365.
2. Přihlaste se svým účtem Microsoft, který již používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit.
3. Vyberte zemi a jazykovou verzi ve které chcete Office 365 nainstalovat do počítače.
4. Podle pokynů na obrazovce spustíte instalaci aplikací Office do vašeho počítače. Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete váš Office 365 nainstalovat i do dalších zařízeních.

1 - Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC.
2 - Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce www.office.com/information.
© 1999 - 2019 HPmarket.cz