S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software
 

Ostatní

Položek: 10   Stránek: 1 
 
 


HP Easy clip - sada držáků na LCD HP Pavilion (RX904AA)

HP Easy clip - sada držáků na LCD HP Pavilion  

HP Easy Clip Accesory Kit nabízí příjemnou sadu pro řadu LCD monitorů Pavilion. Sada nabízí dva držáky na fotografie, jeden držák sluchátek a jeden, do kterého umístíte snadno tužky, stejně jako kytičku.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. RX904AA
HP Stereo Speaker Bar (EE418AA)

HP Stereo Speaker Bar  

Snadno se připevňuje ke spodnímu okraji monitoru pro rozšíření o multimediální funkce včetně stereofonních reproduktorů s plným zvukovým rozsahem a konektoru pro sluchátka.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. EE418AA
HP Stojan pro displeje a notebooky (AW662AA)

HP Stojan pro displeje a notebooky  

• Skvělá domácí základna pro obchodní cestující, kteří jsou neustále na cestách. Svůj pracovní notebook HP můžete doma přeměnit na řešení podobné stolnímu počítači s podporou dvou displejů (displej notebooku a externí displej). Přizpůsobitelné provedení nastavitelného stojanu na displej HP vyhovuje široké škále velikostí notebooků díky inovativní nastavitelné poličce. Tento stojan vyhovuje jak notebookům, které mohou být připojeny k dokovací stanici, tak i notebookům, které dokovací konektor neobsahují. Kolečka zabudovaná v základně umožňují otáčet stojanem, takže obraz na displeji můžete snadno ukázat ostatním. Stojan monitoru se dvěma klouby a plynulým pohybem umožňuje lepší nastavení hloubky, výšky a náklonu pro maximální pohodlí.
• Použitím dvou displejů (displeje notebooku a externího displeje do velikosti až 24 palců) můžete navýšit svou produktivitu.
• Můžete nastavit monitor do vhodné výšky očí.
• Využijete-li při připojení více zařízení drážky pro vedení kabelů na zadní straně stojanu, udržíte na svém stole pořádek.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. AW662AA
HP Wireless TV Connect - sada pro bezdrátové připojení k LCD TV (QE389AA)

HP Wireless TV Connect - sada pro bezdrátové připojení k LCD TV  

Nový standard v bezdrátovém přenosu HD signálu: HP WHDI (Wireless Home Digital Interface) je schopný přenést HD 1080p signál přímo z vašeho počítače na velkou obrazovku televizoru ve vaši domácnosti (nutný HDMI konektor na TV).
Minimální prodleva obrazu a žádné problémy s přenosem. Full HD 1080p přímo z vašeho počítače na největší obrazovce ve vaší domácnosti. Žádné dráty, žádné problémy se spárováním zařízení.
PC WHDI adaptér podporuje přehrávání chráněného obsahu z Bluray disků.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. QE389AA
Kryt HP monitoru LCD (KZ301AA)

Kryt HP monitoru LCD  

Sada HP LCD-Hood Kit je doplněk k monitoru určený k odstínění odlesků ze stropního osvětlení. Toto stínidlo zlepšuje podání barev a zvyšuje kontrast monitoru v místnostech se silným stropním osvětlením.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. KZ301AA
Řešení HP DreamColor pro pokročilé profilování (KZ300AA)

Řešení HP DreamColor pro pokročilé profilování  

Řešení HP DreamColor Advanced Profiling Solution (APS) je volitelné příslušenství k displeji LCD navržené k použití se zařízeními využívajícími technologii DreamColor, jako jsou displej HP DreamColor LP2480zx a vybrané modely mobilních pracovních stanic HP. Umožňuje rychlou a přesnou kalibraci obrazových nastavení displeje a předchází odchylkám kritických nastavení barev nebo vyvážení bílé. Toto zařízení je užitečné zejména pro profesionální uživatele, kteří ve výstupech své práce požadují přesné vyvážení barev.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. KZ300AA
Sada krytu HP HD141 pro monitor HP DreamColor Z27x Professional (G0M47AA)

Sada krytu HP HD141 pro monitor HP DreamColor Z27x Professional  

Připevněte kryt k horní straně displeje, aby stínil obrazovku a řešení pro kalibraci HP DreamColor1 před okolním světlem, snížil odlesky od kancelářského osvětlení a oken a zlepšil přesnost kalibrace barev.Antireflexní černé prvky a obložení vnitřního povrchu a stěny pohlcující světlo chrání displej před odrazivým světlem a zároveň chrání obrazovku před zraky neoprávněných osob. Praktická posuvná dvířka umožňují přidat kalibrační systém HP DreamColor 1 bez nutnosti demontovat kryt.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. G0M47AA
Stojan HP pro ultratenký stolní počítač a tenkého klienta (LH526AA)

Stojan HP pro ultratenký stolní počítač a tenkého klienta  

Flexibilní a skladný stojan, který v sobě integruje držák na monitor a počítač typu Small form factor. Počítač se jednoduše připevní na stojan za monitor.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. LH526AA
Stojan na monitor HP LCD (QM196AA)

Stojan na monitor HP LCD  

• Stojany na notebooky HP jsou vybaveny celou řadou pohodlných funkcí a jsou navrženy tak, aby šetřily místo. Stojany lze snadno připojit k firemním notebookům HP s cílem umožnit pohodlné prohlížení a vytvořit ideální prostředí pro práci s počítačem.
• Stojan na monitor HP LCD je kompatibilní s notebooky HP s úhlopříčkou až 43,92 cm (17,3"), se základními, rozšířenými a ultralehkými dokovacími stanicemi HP a s displeji LCD o váze až 11,33 kg se základnou, jejíž rozměry nepřekračují výše uvedené rozměry horní platformy.
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. QM196AA
Stojan pro integrované pracovní centrum řady HP Compaq dc7800 (GN783AA)

Stojan pro integrované pracovní centrum řady HP Compaq dc7800  

Jednoduche připojení 17-, 19- nebo 22" HP LCD monitoru a HP Compaq dc7800 Ultra-slim Desktop
 
Produkt již není v nabídce
Obj.č. GN783AA
Položek: 10   Stránek: 1 
 
 
Mapa webu  |  Podmínky použití
© 1999 - 2018 HPmarket.cz