S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
Upozornění: tato stránka je již neaktuální. Zobrazili jsme ji pro vás z našeho archivu.
Pro přehled aktuální nabídky a akcí
 

WOLFENSTEIN®: YOUNGBLOOD™ S GRAFICKOU KARTOU GEFORCE RTX

Prozkoumej s přáteli bizarní prostředí Paříže 80. let a vyžeňte režim z Města Světel.


Notebooky OMEN by HP s grafickou kartou GeForce RTX™

© 2019 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce RTX a NVIDIA Turing jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti NVIDIA Corporation v USA a v dalších zemích. Ostatní názvy společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných společností. Wolfenstein®: Youngblood™ je smyšlený příběh zasazený do alternativního světa 80. let. Jména, postavy, organizace, lokality a události jsou buď smyšlené, nebo znázorněné fiktivním způsobem. Účelem příběhu a obsahu této hry není, a ani by neměla být tímto způsobem interpretována, oslava a podpora nacistického režimu a jeho přesvědčení, ideologie, událostí, akcí, osob s ním spojených ani chování. Stejně tak nebagatelizuje jeho válečné zločiny, genocidu a ostatní zločiny proti lidskosti. © 2019 Bethesda Softworks LLC, ve společnosti ZeniMax Media. MachineGames, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti ZeniMax Media Inc. v USA anebo dalších zemích. Wolfenstein, id, id Software, id Tech a související loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti id Software LLC v USA anebo dalších zemích. Všechna práva vyhrazena.

* PODMÍNKY AKCE:
Platí pouze do vyprodání zásob. Akce platí pro následující grafické karty, respektive stolní počítače a notebooky s těmito kartami: GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070, GeForce RTX 2060, stolní PC s GeForce RTX 2080 Ti, stolní PC s GeForce RTX 2080 , stolní PC s GeForce RTX 2070, stolní PC s GeForce RTX 2060, notebooky s GeForce RTX 2080, notebooky s GeForce RTX 2070, notebooky s GeForce RTX 2060. Kupón na stažení hry je platný od 28. 5. 2019 až do 8. 7. 2019 nebo do vyprodání zásob. Vztahuje se na jeden digitální kód ke stažení hry Wolfenstein® Youngblood™ s limitem jeden kód na jednoho uživatele. Využití kódu a stažení hry je možné pouze s příslušným hardwarem s instalovanou grafickou kartou. Uživatel musí splnit věkový limit hry aby ji mohl stáhnout a používat.

Kód na stažení hry je pak nutné uplatnit v programu NV GeForce Experience

HPmarket.cz rozešle kódy na stažení nejdříve 14 dnů po dodání zboží.

publikováno: 28.05.2019
Facebook
© 1999 - 2019 HPmarket.cz