S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Dárkový rádce
 

Nabíjejte kdykoliv a kdekoliv, buďte ve střehu celý den!

Je to velmi nepříjemná situace, která se stala možná každému z nás. Pospícháte na schůzku a při otevření notebooku před zákazníkem s „hrůzou“ zjistíte, že váš laptop má pouze 7% baterie a telefon na tom není o moc lépe.

Je před Vámi prezentace projektu, ale schůzku máte na místě, kde jen těžko najdete zásuvku. Nastává panika, můžete působit nepřipraveně a zdá se, že v danou situaci neexistuje řešení. Klasické powerbanky k telefonu nejsou kdejakou novinkou, ale taková powerbanka k notebooku se s takovou „slávou“ prozatím bohužel nesetkává.

Nemusí se samozřejmě jednat pouze o schůzky. Pokud pracujete často v terénu a vaší největší starostí je, aby notebook vydržel celý den, nabídneme Vám v dnešním článku řešení, které uleví neustálé starosti o kapacitu baterie. Výrobce vždy uvádí předpokládanou výdrž baterie, která zpravidla u novějších modelů přesahuje 10hod., avšak tento parametr nemusí být tak úplně směrodatný. Tato předpokládaná výdrž baterie závisí na mnoha faktorech, které pokud dodržujeme, jsme schopni pracovat celý den bez napájení. Naopak pokud notebook zatěžujeme složitými grafickými programy nebo jakkoliv jinak náročnými, dostáváme se do úskalí, kde „denní životnost“ baterie klesá až na polovinu.

Jak tedy docílit bezstarostných služebních cest, výletů a pracovních dní mimo svou kancelář?

1. Mobilní nabíječka pro notebooky HP

Vhodným řešením může být mobilní nabíječka pro notebooky HP, která Vás zachrání více než na jedno nabití. Nabízí rozšířenou konektivitu klasického USB portu a dále portu typu USB-C. Nabijete tak tedy v případě nouze nejen svůj notebook, ale i mobilní telefon. S váhou 400g nebude tato powerbanka žádnou přítěží a vzhledem k její funkci ba naopak velkým pomocníkem. Přibližná doba nabíjení : 4hod.

Pozn. : PowerBanka je vhodná pro všechny notebooky, které nepodporují napájecí adaptér typu USB-C (Thunderbolt ).

Nakupujte zde

2. HP Spectre PowerBank

Notebooky s USB-C adaptérem do 65W hravě nabije tento PowerPack během 2,5 hod. Ať už se jedná o Spectre 13 nebo model typu x360, obě zařízení udržíte v pohotovosti opět více než na jedno nabití. Jako předchozí mobilní nabíječka nabízí taktéž možnost nabíjení mobilního telefonu nebo tabletu. S rozdílem se zde neshledáme ani ve váze, která se taktéž pohybuje okolo 400g.

Nakupujte zde

3. HP PowerUP batoh

Řešení 2v1, i tak by se dal nazvat batoh HP PowerUp, který nabije váš notebook kdekoliv na cestách. Povrchová úprava ho chrání proti dešti, díky tomu se nemusíte bát vzít si svou nabíjecí stanici kamkoliv společně se svým laptopem (až 17"). Opět nezaostává za svými konkurenty a taktéž nabízí konektivitu, díky které nabijete i svůj telefon nebo tablet. Součástí balení jsou dva micro-USB kabely, které můžete využít i například k nabití přenosného reproduktoru nebo navigace. Taktéž splňuje všechny bezpečnostní požadavky pro leteckou přepravu. Výborné vnitřní polstrování a robustní popruhy zajišťují dlouhodobou ochranu notebooku.

Pozn. : HP PowerUP je vhodný pro všechny notebooky, které nepodporují napájecí adaptér typu USB-C (Thunderbolt ).

Nakupujte zde


Vždy Vám rádi pomůžeme, a proto se na nás neváhejte s jakýmkoliv dotazem ohledně výběru mobilní nabíjecí stanice.

e-mail: info@hpmarket.cz
Napiště nám přes kontaktní formulář

publikováno: 16.02.2018
Facebook
© 1999 - 2018 HPmarket.cz