S provozováním webu HPmarket.cz nám pomáhají takzvané soubory cookies. Cookies slouží k přizpůsobení obsahu webu, měření funkčnosti stránek a pomáhají nám dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 728 707 709  (Po-Pá: 9-17 hod)
 
Vše o nákupu
 
O nás
 
  Přihlásit
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tiskárny Skenery Příslušenství Inkousty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Prémiové notebooky HP

K sofistikovanému designu neodmyslitelně patří výjimečný výkon. Skutečný luxus by neměl mít žádnou slabou stránku. Seznamte se s naší řadou prémiových zařízení navržených do posledního detailu s ohledem na vytvoření dokonalého prostředí.
publikováno: 04.12.2018

Multifunkční tiskárna pro rodinu s dárkem zdarma

Inkoustová multifunkční tiskárna A4 s mimořádně dostupnými inkousty, bezokrajovým tiskem a bezdrátovým připojením.
publikováno: 26.11.2018

Herní notebooky OMEN by HP

Notebook OMEN, jenž je nabitý výkonným hardwarem a vyniká agresivním designem, nabízí mobilní hraní bez kompromisů, abyste mohli přijmout výzvu k boji, ať jste kdekoli.
Nyní s dárkem navíc
publikováno: 25.11.2018

Nejmenší multifunkce na světě

Řada multifunkčních tiskáren HP DeskJet Ink Advantage 3700 pro skenování, kompírování i tisk. Nabízí unikátní průchozí skener a má mimořádně úsporný tisk. K dispozici ve třech barvách.
publikováno: 16.08.2018

Nová řada HP Pavilion Gaming

HP Inc. představilo HP Pavilion Gaming, novou řadu notebooků, stolních počítačů a monitorů navržených pro herní nadšence. Zatímco řada OMEN od HP je určena pro výkonnostní hráče, nové portfolio cílí na různorodé potřeby běžnějších uživatelů. Vzalo si proto za cíl spojit silný požitek ze hry a všestrannost při každodenním použití za výhodnou cenu.

publikováno: 14.08.2018

 Předchozí článků: 164
Stránek: 2/33
Následující 
© 1999 - 2019 HPmarket.cz